S námi budete bydlet ve vlastním

Vysněný byt za vás koupíme, a zatímco v něm budete bydlet v nájmu, na akontaci pro hypotéku si našetříte.

Illustrative iconIllustrative icon

Snadná registrace

Vyplňte s námi jednoduchý dotazník a zjistěte svoji kupní sílu. To je orientační hodnota nemovitosti, kterou vám budeme moci koupit. Registrace je rychlá a zcela bez závazků.

Illustrative iconIllustrative icon

Dokumenty a schválení

Po registraci do zákaznického portálu „Můj Ownest“ najdete seznam dokumentů, které od vás budeme potřebovat. Na jejich základě vám stanovíme přesný rozpočet na nákup bytu. Dostanete od nás také návrhy smluv, které společně v klidu projdeme. Poté se můžeme vrhnout na nákupy.

Potřebné dokumenty
Illustrative iconIllustrative icon

Výběr bytu z celého trhu

Jakmile společně vyhodnotíme, že vybrané bydlení je to pravé, pošleme prodávající straně tržní nabídku a nemovitost pro vás koupíme – v hotovosti a rychle. O všechno se postaráme – společně naplánujeme prohlídky s našimi technickými poradci, zařídíme ocenění bytu a všechno potřebné papírování.

Na co myslet při výběru

Illustrative iconIllustrative icon

Stěhování do vlastního

Začíná pro vás nová životní kapitola, můžete se konečně nastěhovat do vlastního domova. Odteď už si můžete pověsit obraz na zeď, navrtat poličku nebo vymalovat místnosti podle vašeho vkusu. Určitě také oceníte, že doma můžete bez problémů mít své zvířecí mazlíčky.

Illustrative iconIllustrative icon

Spoření na hypotéku

Po dobu programu si od nás můžete byt bezstarostně pronajímat. Mezitím si můžete spořit u banky na jeho budoucí odkoupení s hypotékou. Žijte díky Ownestu bez obav, že vám pronajímatel nečekaně ukončí nájemní smlouvu, nebo výrazně navýší nájem.

Illustrative iconIllustrative icon

Odkoupení nemovitosti

Až budete připraveni na hypotéku, můžete si od nás byt odkoupit za předem danou cenu. S vyjednáním v bance vám samozřejmě pomůžeme. A pokud se změní vaše plány, můžete odejít s úsporami, které jste si odkládali v bance.

Mám zájem
 

Pro koho je Ownest

Úrokové míry vám odložily nákup domova na neurčito

S Ownestem je vaše kupní síla větší až o třetinu než se současnou hypotékou a zároveň jsou vaše měsíční náklady nižší. To znamená větší byt na lepší adrese.

 

Výpočet odkupní ceny

Ownest garantuje odkupní ceny i měsíční nájem po celou dobu účasti v programu, bez ohledu na to, co se děje s cenami na trhu nemovitostí.

Kupní cena bytu
3 000 000 Kč

Klientka Andrea si v programu zvolila využití opce do 1. nebo 2. roku.

Délka
programu
Garantovaná odkupní cena*
Měsíční
nájem
1 rok
3 127 500 Kč
9 500 Kč
2 roky
3 310 000 Kč
9 740 Kč
*cena je již ponížena o 45 000 Kč (1,5 %) za cenu opce placené na začátku programu (viz Časté dotazy )
FAQ

Nejčastější dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Prozkoumat další dotazy